Zapraszamy do Odwiedzenia Strony Eco-Life Acupuncture

Jezeli szukasz sposobu na zadbanie o swoje zdrowie w sposób naturalny to jesteś na właściwiej stronie.

Na Zachodzie Akupunktura jest najbardziej ceniona w leczeniu zespołów bólowych związanych z urazami szyi, pleców, barków i innych stawów, albo powypadkowo albo pooperacyjnile albo pod wpływem codziennego i stopniowego zużycia przez ciężką prace lub błędy postawy i stylu życia. Akupunktura jest również wspaniała do leczenia różnych efektów długotrwałego stresu, jak bezsenność, nerwowość, uzależnienia i nawet pourazowe syndromy stresu.

W mojej praktyce, poza leczeniem bólu i stresu, ja widzę bardzo dobre rezultaty w leczeniu nadwagi, dolegliwości menopauzalnych, oraz problemów z zajściem w ciąże. Jest to związane z faktem, ze Akupunktura świetnie reguluje funkcje hormonalne organizmu. Na Wschodzie, zwłaszcza w Chinach, Akupunktura jest stosowana rownolegle z zachodnia medycyna, nawet w szpitalach, bo jest świetnym katalizatorem w udostępnianiu leków czy innych metod leczenia chorym organom.

Tak się dzieje dzięki mechanizmowi w jaki Akupunktura działa, poprzez stymulowanie układu nerwowego i z pomoce tego otwieranie krążenia w chorych organach. Oczywistym efektem każdej choroby jest stan zapalny i obrzęk, które blokują krążenie w chorych organach. Bez krążenia chory organ nie uzyskuje tlenu i skladnikow odżywczych i nie może pozbyć się dwutlenku węgla i toksycznych produktów przemiany materii. Mówiąc obrazowo, dusi się i dławi we własnym sosie. Co więcej, nawet leki które podaje się pacjentowi nie mogą dosięgnąć chorego organu z tego powodu i w efekcie cały organizm cierpi efekty uboczne leku podczas gdy chory organ nie dostaje dostatecznej dawki leku.

I tutaj przychodzi prawdziwa wartość Akupunktury, która dzięki swojemu efektowi na układ nerwowy może docelowo otworzyć krążenie w chorym organie, zmniejszyć obrzęk i stan zapalny, zwiększyć dostępność leków tam gdzie są potrzebne i w ten sposób zastymulować proces leczenia i gojenia. Ten efekt Akupunktury jest coraz bardziej doceniany i jest ona rozpoznawana coraz bardziej jako Komplementarna Medycyna a nie alternatywna jak do tej pory. Akupunktura nie może zastąpić wspaniałych osiągniec Zachodniej Medycyny ale może je udoskonalić i wzbogacić. Z tego powodu, jakiekolwiek są problemy zdrowotne, zapraszam do konsultacji, bo razem z Państwa zespołem lekarskim możemy uzyskać lepsze efekty leczenia.

ZAPISZ WIZYTĘ

Mówimy po Polsku!

Zapisanie wizyty jest bardzo proste. Nacisnij na guzik “Zapisz Wizytę” i wypełnij krótki formularz. My się skontaktujemy ze szczegółami pierwszej wizyty. Można tez dzwonić na numer gabinetu na Greenpoincie (718) 383-4555 albo dzwonić lub tekstowac na numer (203) 554-5738.

Copyright © Eco Life Acupuncture 2024. All Rights Reserved.